Yöresel Karışık Paket 2
Yöresel Karışık Paket 2

Yöresel Karışık Paket 2

0,00
İndirim Oranı : %5 İndirim
Fiyat : ₺105,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺100,00(KDV Dahil)
Yerli Üretim Yerel Lezzet

Gümüşhane Ballısı, Cevizli ve Keçiboynuzlu Pestil, Narlı Cevizli Köme, Dut Pekmezli ve Üzüm Pekmezli Köme, Sade ve Keçiboynuzlu Muska

Yöresel Karışık Paket 2

Yöresel Karışık Paket içerisinde bulunan tatlılar, gerek bağışık sistemini güçlendirmesi gerekse içeriği vitamin ve mineraller ile sağlığa yararlı olmasıyla birçok tatlı sever tarafından tercih ediliyor. Yöresel Karışık Paket 2 içerisindeki tatlılar şu şekildedir; Gümüşhane Ballısı, Cevizli ve Keçiboynuzlu Pestil, Narlı Cevizli Köme, Dut Pekmezli ve Üzüm Pekmezli Köme, Sade ve Keçiboynuzlu Muska. Sıcak bir çay veya kahvenin yanında tüketilebilecek bu enfes tatlılar, yöresel doğal lezzetler olmasıyla damaklara hitap ediyor.

 

Yöresel Karışık Paket 2 İçindeki Tatlılar Nasıl Muhafaza Edilmelidir?

Yöresel Karışık Paket 2 içerisinde tatlıları doğru bir şekilde sakladığınız sürece tazeliğinden hiçbir şey kaybetmeyecektir. Paket içerisinde olan tatlılar ise şu şekildedir; Gümüşhane Ballısı, Cevizli ve Keçiboynuzlu Pestil, Narlı Cevizli Köme, Dut Pekmezli ve Üzüm Pekmezli Köme, Sade ve Keçiboynuzlu Muska. Bu tatlıları güneş görmeyen bir ortamda, üstü kapalı bir şekilde serin ve kuru bir yerde muhafaza etmeniz gerekir. Özellikle nemli ve sıcak ortamlarda bırakmamaya özen göstermelisiniz. Buzdolabı içerisinde bayatlama ve sertleşme gibi durumlar söz konusu olabileceği için kesinlikle buzdolabı içerisine de koymamalısınız.

İnstagram Sayfamızı Takip ederek her gün yeni gelişmelerden haberdar olabilirsiniz
 
Benzer Ürünler