Kuşburnu Marmeladı
Kuşburnu Marmeladı

Kuşburnu Marmeladı

0,00
İndirim Oranı : %9 İndirim
Fiyat : ₺55,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺50,00(KDV Dahil)
100% Organik 3 Yerli Üretim Yerel Lezzet Mevsim Meyvesi Pancar Şekeri

Kuşburnu Marmeladı

Kuşburnu Marmeladı

Sofralarımıza misafir olabilmek için uzun ince bir yolculuğa çıkmayı göze alan, Karadeniz'in sürprizlerle dolu iklimiyle haşir neşir olarak aroma ve içeriğini güçlendiren, dikenlerin arasında örselenip hırpalanıp, sonrasında kendisini kaynar kazanlara atarak, damak tadı kıvamına gelip yolculuğu tamamlayarak, özgün ve otantik lezzetiyle Türk mutfağında hak ettiği yeri almıştır.

 

Kuşburnu Marmeladı Faydaları

Kuşburnu Marmeladı faydalarını say say bitiremeyiz başlıca yararlarından bahsetmek gerekirse; çok güçlü bir antioksidan özelliği olduğunu söyleyebiliriz. İltihap ile ilgili rahatsızlıklara oldukça iyi gelen Kuşburnu Marmeladı, eklem bölgelerinde olan rahatsızlıklar konusunda da faydalıdır. Kireçlenme ve romatizma rahatsızlıklarından dolayı oluşan ağrılara da iyi geldiği bilinmektedir.

 

Kuşburnu Marmeladı Nasıl Saklanır?

Kuşburnu Marmeladı, ne kadar iyi kaynarsa o kadar uzun süreli olacaktır. Tabii ki kıvama da dikkat etmeniz gerekir. Konserveleme işlemi saklama yöntemleri arasında en uzun ömürlü seçenektir. Marmelad kaynadıktan cam kavanozlara koyabilirsiniz. Doldurulan kavanozların ağzını sıkı bir şekilde kapatın ve ters çevirin. Hemen ardından örtü ile sarın ve ılımaya bırakın. Evinizde güneş ve ısı almayan bir yerde saklayın. Böylelikle kış boyunca taze bir şekilde tüketebilirsiniz. 


İnstagram Sayfamızı Takip ederek her gün yeni gelişmelerden haberdar olabilirsiniz
Benzer Ürünler