Keçiboynuzu Harnup Pekmezi
Keçiboynuzu Harnup Pekmezi

Keçiboynuzu Harnup Pekmezi

0,00
İndirim Oranı : %9 İndirim
Fiyat : ₺55,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺50,00(KDV Dahil)
Yerli Üretim Yerel Lezzet Mevsim Meyvesi Pancar Şekeri

Keçiboynuzu Harnup Pekmezi

Keçiboynuzlu Harnup Pekmezi 

 

Söz konusu Keçiboynuzlu Harnup Pekmezi olunca aklımıza direkt olarak sağlıklı bir ürün olduğu geliyor. Lif oranı yüksek, antioksidan bakımından zengin, düşük yağ ve şeker oranı ile kafeinsiz ve glutensiz bir besin kaynağı olan Keçiboynuzu sağlık açısından birçok yararı da beraberinde getiriyor. Nefes darlığına iyi gelen, cinsel gücü artıran ve kilo vermeye yarayan bu eşsiz lezzetin faydalarını say say bitiremeyiz. Keçiboynuzlu Harnup Pekmezi ie sağlıklı bir hayat mümkün!

 

Keçiboynuzlu Harnup Pekmezi Faydaları

 

1- Antioksidan özelliklerinden dolayı doğal bir antibiyotiktir. Kalp ve damar sağlığına iyi gelir. Kanı temizler ve damar tıkanıklarının giderilmesine yardım eder. 

 

2- Bronşit ve astım hastalıklarına iyi gelir. Şiddetli öksürüklere karşı iyi gelir ve ayrıca balgam söktürücüdür.

 

3- Bağırsak ve sindirim sistemine olumlu katkıları vardır. Kabızlığı önlemektedir. Ek olarak bağırsak kurdu ve bağırsak paraziti gibi rahatsızlıkların tedavisine yardımcı olur. 

 

4- Kilo vermeye yardım eder. İçerdiği lifler sayesinde sindirim sistemini korur. 

 

5- Tam enerji deposudur. Cinsel gücü artırmanın yanı sıra erkeklerde sperm miktarını çoğalttığı bilinmektedir. 

 

Keçiboynuzlu Harnup Pekmezi Nasıl Saklanır?

 

Keçiboynuzlu Harnup Pekmezi doğru bir şekilde saklandığı sürece tazeliğinden bir şey kaybetmeyerek uzun süre tüketilebilir. Ev yapımı Keçiboynuzlu Harnup Pekmezi gün ışığı almayan bir yerde, oda ısısında saklanmalıdır. Marketten aldığınız raf ömrü uzun olan pekmez, buzdolabında saklanabilir. Pekmez kesinlikle yüksek ısı ile temasa geçmemelidir. İnstagram Sayfamızı Takip ederek her gün yeni gelişmelerden haberdar olabilirsiniz
 
Benzer Ürünler