Kadayıflı Pestil Sarması
Kadayıflı Pestil Sarması
Kadayıflı Pestil Sarması

Kadayıflı Pestil Sarması

0,00
İndirim Oranı : %16 İndirim
Fiyat : ₺125,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺105,00(KDV Dahil)
Yerli Üretim Yerel Lezzet

Kadayıflı Pestil Sarması


 

Kadayıflı Pestil Sarması

 

Kadayıflı Pestil Sarması, kadayıf ile pestilin eşsiz birlikteliğinden oluşuyor. Pestilin insan vücuduna ne kadar yararlı olduğunu hepimiz biliyoruz. Bağışıklık sistemini güçlendiren, kansızlık ve iktidarsızlık sorununa iyi gelen pestil, kadayıf ile birleşerek ortaya Kadayıflı Pestil Sarması’nı çıkarırken tadına bir kere bakanlar bir daha yemek için can atıyor. Sıcak bir içecek eşliğinde misafirlerinize ikram edebileceğiniz benzersiz lezzetlerden biri olan Kadayıflı Pestil Sarması, tatlı niyetine tüketebileceğiniz alternatiflerin başında geliyor.

 

Kadayıflı Pestil Sarması Nasıl Yapılır?

Kadayıflı Pestil Sarması nasıl yapılır öğrenmek için doğru adreste olduğunuzu söyleyebiliriz. Kadayıflı Pestil Sarmasının yapım süreci hem zahmetli hem de çok dikkat gerektiren bir iştir. İlk olarak yapılması gereken kaynayan su içine çırpılan buğdayın konulmasıdır. Hemen ardından çiçek balı, süt, şeker ve pekmez koymanız gerekiyor. Yeterli kıvama gelen karışımı 55 derece fırında kurutmanız gerekiyor. Kuruttuktan sonra içini fındık ile doldurup rulo halinde sarıyoruz. Rulo haline gelen pestilimizi kadayıf ile kaplıyoruz. Karşımıza lezzet şöleni olan Kadayıflı Pestil Sarması çıkıyor. Kadayıflı Pestil Sarması’na hızlı bir şekilde ulaşmak istiyorsanız sitemiz aracılığı ile günlük taze olarak üretilen ürünlerimizden sipariş verebilirisiniz. 

 

Kadayıflı Pestil Sarması Nasıl ve Nerede Saklanmalıdır?

Kadayıflı ve Pestil Sarması nasıl ve nerede saklanmalıdır öğrenmek için doğru adreste olduğunuzu söyleyebiliriz. Kadayıflı Pestil Sarması, dikkatli bir şekilde muhafaza edilmelidir. Sıcaktan, güneşten ve nemli ortamlardan uzak tutulmalıdır. Üstü kapalı bir şekilde serin ve kuru bir ortamda bulunması Kadayıflı Pestil Sarmasının ömrünü uzatır. Buzdolabında tutmak Kadayıflı Pestil Sarmasını bayatlatabilir veya sertleştirebilir. Kadayıflı Pestil Sarmasını uzun süreli tüketmek için yukarıda yazdığımız gibi saklayabilirsiniz. 

İnstagram Sayfamızı Takip ederek her gün yeni gelişmelerden haberdar olabilirsiniz
 
Benzer Ürünler