Kadayıflı Muska Tatlısı
Kadayıflı Muska Tatlısı
Kadayıflı Muska Tatlısı
Kadayıflı Muska Tatlısı

Kadayıflı Muska Tatlısı

0,00
İndirim Oranı : %16 İndirim
Fiyat : ₺125,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺105,00(KDV Dahil)
Yerli Üretim Yerel Lezzet

Kadayıflı Muska Tatlısı


 

Kadayıflı Muska Tatlısı

 

Kadayıflı Muska Tatlısı, kadayıf ile pestilin benzersiz bir şekilde bir araya gelmesiyle oluşuyor. Kadayıflı Muska Tatlısı, gerek bağışıklık sistemini güçlendirmesi gerekse kansızlık ve iktidarsızlık gibi problemleri önlemesi ile birçok tatlı severin tatlı olarak tercihi oluyor. Bayramların ve uzun yolculukların vazgeçilmez atıştırmalığı olan Kadayıflı Muska Tatlısı, damaklarınızda eşsiz bir lezzet bırakıyor ve sağlıklı bir şekilde tatlı ihtiyacınızı karşılıyor.

 

Kadayıflı Muska Tatlısı Yapım Süreci Nasıldır?

Kadayıflı muska tatlısı yapım süreci hakkında bilgi almak için doğru adreste olduğunuzu söyleyebiliriz. Tabii ki bu sürecin zor olduğunu bilmenizde fayda var. İlk olarak yapmanız gereken şey, kaynamakta olan suyun içerisine çırpılmış un eklemelisiniz. Hemen ardından çiçek balı, süt, şeker ve pekmez ekliyorsunuz. Gerekli kıvama geldikten sonra ince bir şekilde saten üzerine seriyorsunuz ve 55 derece fırına kurutma işlemine gönderiyorsunuz. Kurutma işlemi bittikten sonra üçgen şeklinde kesiliyor ve kadayıfa bulanıyor. Sonuç olarak eşsiz tadı ile Kadayıflı Muska Tatlısı ortaya çıkıyor. Bu süreci yaşamadan Kadayıflı Muska Tatlısı’nın tadına bakmak istiyorsanız sitemiz üzerinden günlük olarak taze üretilen bu ürünü sipariş verebilirsiniz. 

 

Kadayıflı Muska Tatlısı Nasıl Muhafaza Edilmelidir?

Kadayıflı Muska Tatlısı’nı doğru bir şekilde sakladığınız sürece tazeliğinden hiçbir şey kaybetmeyecektir. Nasıl saklanması gerektiğini öğrenmek için doğru adreste olduğunuzu söyleyebiliriz. En doğru saklama yöntemi üstü kapalı bir şekilde, serin ve kuru bir ortamda saklamaktır. Tabii ki buzdolabında, güneşli yerlerde ve nemli ortamlarda bırakmamanız gerekir. Önerdiğimiz şekilde sakladığınız sürece kadayıflı muska tatlısı ilk günkü tazeliğini koruyacaktır.


İnstagram Sayfamızı Takip ederek her gün yeni gelişmelerden haberdar olabilirsiniz
Benzer Ürünler