Kadayıflı Atom
Kadayıflı Atom
Kadayıflı Atom
Kadayıflı Atom

Kadayıflı Atom

0,00
İndirim Oranı : %13 İndirim
Fiyat : ₺115,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺100,00(KDV Dahil)
Yerli Üretim Yerel Lezzet

Kadayıflı Atom

Kadayıflı Atom

Kadayıflı Atom, bağışıklık güçlendirici ve enerji kaynağı olması ile birlikte birçok tatlı severin tercihi oluyor. Kadayıflı Atom, sıcak bir çay ya da kahve eşliğinde tüketebileceğiniz benzersiz doğal tatlılardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Misafirliğe giderken yanınızda götüebileceğiniz veya gelen misafire ikram edebileceğiniz alternatif tatlılardan biri olan Kadayıflı Atom, içerdiği vitamin ve mineraller ile insan sağlığına fazlasıyla yarar sağlayan tatlılardan biri oluyor.

 

Kadayıflı Atom Yapım Süreci Nasıldır?

Kadayıflı Atom yapım süreci nasıldır sorusunun cevabını öğrenmek için doğru adreste olduğunuzu söyleyebiliriz. Tabii ki ilk olarak bilmeniz gereken şey bu sürecin fazlasıyla zahmetli olduğudur. İlk olarak pestil hamuru ve çikolata eşsiz bir birliktelik oluşturuyor. Hemen sonrasında bu ikili kadayıf ile kaplanıyor. Pestil kıyma makinesinden geçtikten sonra yeniden çikolata ile harmanlanıyor ve karşımıza eşsiz enerji kaynağı ve tadı ile Kadayıflı Atam çıkıyor. Günlük doğal ve taze olarak üretilen Kadayıflı Atom tatlısını sitemiz üzerinden sipariş verebilirsiniz. 

 

Kadayıflı Atom Nasıl Saklanmalıdır?

Kadayıflı Atom tatlısını en doğru saklama yöntemi ile sakladığınız sürece uzun süre boyunca taze bir şekilde tüketebilirsiniz. Kadayıflı Atom, üstü kapalı bir şekilde serin ve kuru bir ortamda tutulduğu sürece tazeliğinden bir şey kaybetmeyecektir. Bu noktada güneş altında, nemli ortamlarda veya buzdolabı içerisinde bırakmamanız gerekir. Özellikle buzdolabı içerisinde bayatlama ve sertleşme gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz. Dediğimiz gibi sakladığınız sürece sıkıntı yaşamayacağınızı düşünüyoruz. 


İnstagram Sayfamızı Takip ederek her gün yeni gelişmelerden haberdar olabilirsiniz
Benzer Ürünler