Fındıklı Muska Tatlısı
Fındıklı Muska Tatlısı
Fındıklı Muska Tatlısı

Fındıklı Muska Tatlısı

0,00
İndirim Oranı : %14 İndirim
Fiyat : ₺140,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺120,00(KDV Dahil)
Yerli Üretim Yerel Lezzet

Fındıklı Muska Tatlısı


 

Fındıklı Muska Tatlısı

 

Fındıklı Muska Tatlısı, yerli üretim fındık ile eşsiz pestil lezzetinin bir araya gelmesi ile tatlı severler ile buluşmaktadır. Gümüşhane’nin bağrından kopup gelen Fındıklı Muska Tatlısı, içerdiği vitamin ve mineraller sayesinde bağışıklık sistemini güçlendirirken sağlıklı bir tatlı olması sebebiyle birçok tatlı tutkununun ilk tercihinden biri oluyor. Evinize misafir geldiğinde ya da misafirliğe gittiğiniz zaman bir kutu Fındıklı Muska Tatlısı, sıcak bir çay ve kahvenin yanında çok güzel gidecek bir atıştırmalık olarak karşımıza çıkıyor. 

 

Fındıklı Muska Tatlısı Nasıl Yapılır?

Fındıklı Muska tatlısı yapım süreci hakkında bilgi almak için doğru adreste olduğunuzu söyleyebiliriz. Tabii ki birçok diğer tatlı gibi bu tatlının da yapımı hatırı sayılır derecede zordur. Fındıklı Muska Tatlısı yapım sürecinde ilk olarak kaynayan su içerisine çırpılmış buğday eklemeniz gerekiyor. Hemen ardından şeker, süt, pekmez ve çiçek balı ekliyorsunuz. Doğru kıvama gelen karışımı saten üzerine ince bir şekilde seriyorsunuz ve 55 derece sıcaklığa ayarlanmış fırına kurumaya gönderiyorsunuz. Kuruma işleminden sonra üçgen şekline sokarak üstünü yerli üretim doğal giresun fındığı ile kaplıyorsunuz. Ortaya damaklarda adeta lezzet şöleni oluşturan Fındıklı Muska Tatlısı çıkıyor. Bu eşsiz tatlıya bu süreçleri yaşamadan ulaşmak için sitemiz aracılığı ile sipariş verebilirsiniz. 

 

Fındıklı Muska Tatlısı Nasıl Saklanır?

Fındıklı Muska Tatlısı doğru yöntemler ile saklandığı zaman uzun süreli bir şekilde yenilebilir. Fındıklı Muska Tatlısı, güneş görmeyen serin bir yerde, kuru ve üstü kapalı bir şekilde muhafaza edilmelidir. Böyle saklandığı sürece tazeliğini koruyacaktır. Nemli, sıcak ve güneşli ortamlarda bırakmamaya dikkat etmelisiniz. Buzdolabına koyduğunuz zaman sertleşme ve bayatlama gibi durumlar söz konusu olacağı için sizlere önerdiğimiz yöntem ile saklamanız gerekmektedir. 


İnstagram Sayfamızı Takip ederek her gün yeni gelişmelerden haberdar olabilirsiniz
Benzer Ürünler