Fındıklı Atom
Fındıklı Atom
Fındıklı Atom

Fındıklı Atom

0,00
İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺130,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺110,00(KDV Dahil)
Yerli Üretim Yerel Lezzet

Fındıklı Atom

Fındıklı Atom

Fındıklı Atom, doğal ve yerli Giresun fındığı kullanılarak yapılan eşsiz tatlılardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Sağlığa oldukça faydası olan fındıklı atom, kansere karşı etkisi kanıtlanmış olan selenyum içermesinin yanı sıra bağışıklık sistemini güçlendiriyor olması birçok tatlı severin tercih etmesini sağlıyor. Soğuk kış ve yağmurlu sonbahar günlerinde içilen bir sıcak çay veya kahvenin yanında gelen eşsiz lezzetiyle Fındıklı Atom’a kim hayır diyebilir ki?

 

Fındıklı Atom Nasıl Yapılır?

Fındıklı Atom nasıl yapılır sorusuna cevap vermeden önce, bu sürecin oldukça zorlayıcı olduğunu bilmeniz gerekir. Fındıklı atom yapım sürecinin ilk adımı pestil hamuru ile çikolatanın birleşerek yoğurulması ile başlıyor. Dış tarafı doğal Giresun Fındığı ile kaplanıyor. Pestil kıyma makinesinde kıyılma işleminin ardından çikolata ile tekrar harmanlanıyor. Bütün bu işlemler başarılı bir şekilde tamamlandığında ortaya eşsiz tadı ve enerji kaynağıyla fındıklı atom çıkıyor. Sitemiz aracılığı günlük doğal ve taze üretilen fındıklı atom tatlısını sipariş verebilirsiniz. 

 

Fındıklı Atom Nasıl Muhafaza Edilir?

Fındıklı Atom tatlısını doğru bir şekilde muhafaza ettiğiniz sürece ilk günkü tazeliğinden bir şey kaybetmeyecektir. Bu noktada doğru saklama yöntemi oldukça önemlidir. Satın aldığınız Fındıklı Atom’u üstü kapalı bir şekilde serin ve kuru bir yerde sakladığınız sürece tazeliğini koruyacaktır. Güneş gören, sıcak ve nemli ortamlarda bu tarz tatlıları bırakmamanız gerekir. Buzdolabına koymanın da pek iyi bir fikir olmadığını bu noktada belirtmemiz gerekiyor. Buzdolabı içerisinde bayatlama ve sertleşme gibi durumlar söz konusu olabilir. Önerdiğimiz şekilde sakladığınız sürece herhangi bir sıkıntı yaşayacağınızı düşünmüyoruz. 


İnstagram Sayfamızı Takip ederek her gün yeni gelişmelerden haberdar olabilirsiniz
Benzer Ürünler