Antep Fıstıklı Muska Tatlısı
Antep Fıstıklı Muska Tatlısı
Antep Fıstıklı Muska Tatlısı
Antep Fıstıklı Muska Tatlısı

Antep Fıstıklı Muska Tatlısı

0,00
İndirim Oranı : %2 İndirim
Fiyat : ₺410,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺400,00(KDV Dahil)
Yerli Üretim Yerel Lezzet

Antep Fıstıklı Muska Tatlısı


 

Antep Fıstıklı Muska Tatlısı

 

Antep Fıstıklı Muska Tatlısı, eşsiz lezzeti ve vücuda olan yararları ile birçok tatlı severin ilk tercihleri arasında yer alıyor. Antep Fıstıklı Muska Tatlısı, eşsiz lezzeti olan pestil ve antep fıstığının birleşimi ile ortaya çıkarken bağışıklığı güçlendirici etkisi de olması sebebiyle doğal tatlı alternatiflerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Uzun yolculukların, bayramların ve soğuk kış günlerinde sıcak içeceklerin yanında vazgeçilmez bir tatlı olan Antep Fıstıklı Muska Tatlısı, sağlıklı tatlı alternatiflerinden...

 

Antep Fıstıklı Muska Tatlısı Yapım Süreci Nasıldır?

Antep Fıstıklı Muska Tatlısı, eşsiz tadı ile birçok kişinin yapımının nasıl olduğu tatlılar arasında bulunmaktadır. Bu tatlının yapım sürecinin oldukça zahmetli olduğunu bilmenizin faydası vardır. İlk önce kaynayan su içerisinde çırpılmış buğday koymalısınız. Hemen sonra çiçek balı, pekmez, süt ve şeker koymalısınız. Bu sürecin ardından yeterli kıvama gelen karışımı saten üzerine ince bir şekilde sererek 55 dereceye ayarlanmış fırın içerisinde kurumaya bırakıyoruz. Kuruduktan sonra, üçgen şeklinde hazırlayarak antep fıstığı ile kaplıyoruz. Sonuç olarak karşımıza damaklarda eşsiz bir tat bırakan antep fıstıklı muska tatlısı çıkıyor. Siz de bu süreci yaşamak istemiyorsanız sitemiz aracılığı ile doğal olarak ve günlük taze üretilen bu ürünü sipariş verebilirsiniz. 

 

Antep Fıstıklı Muska Tatlısı Nasıl Saklanmalıdır?

Antep Fıstıklı Muska Tatlısı’nı doğru bir şekilde saklayarak uzun süre taze tutabilirsiniz. Antep Fıstıklı Muska Tatlısı, doğru yöntem ile saklandığı takdirde taze bir şekilde yenilebilir. En doğru saklama şekli serin ve kuru ortamda üstü kapalı bir şekilde saklamaktır. Tatlı severlerin buzdolabında saklayabilir miyiz diye sorduklarını duyar gibiyiz. Antep Fıstıklı Muska Tatlısı’nı buzdolabında saklamak doğru sanılan ancak yanlış olan bir uygulamadır. Buzdolabı içerisinde bayatlama ve sertleşme gibi durumlarla karşılaşmak söz konusu olabilir. 

İnstagram Sayfamızı Takip ederek her gün yeni gelişmelerden haberdar olabilirsiniz
 
Benzer Ürünler