Antep Fıstıklı Atom
Antep Fıstıklı Atom
Antep Fıstıklı Atom
Antep Fıstıklı Atom

Antep Fıstıklı Atom

0,00
İndirim Oranı : %3 İndirim
Fiyat : ₺360,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺350,00(KDV Dahil)
Yerli Üretim Yerel Lezzet

Antep Fıstıklı Atom

Antep Fıstıklı Atom

Antep Fıstıklı Atom, eşsiz enerji kaynağı olması ile birlikte birçok tatlı sever tarafından tercih ediliyor. Sağlığa yararlı tatlılardan biri olan Antep Fıstıklı Atom, sıcak çay veya kahvenin yanında damaklarda lezzet şöleni oluşturuyor. Gerek uzun yolculukların gerekse bayramların vazgeçilmez tatlılarından biri olan Antep Fıstıklı Atom, tatlı tutkunlarının sağlıklı seçeneklerinden biri oluyor. Anadolu’dan Dünya’ya yöresel lezzetler kuşağında karşınızda Antep Fıstıklı Atom...

 

Antep Fıstıklı Atom Nasıl Yapılır?

Antep Fıstıklı Atom nasıl yapılır sorusunun cevabını almak için doğru yerdesiniz. Antep Fıstıklı Atom yapım sürecinin oldukça zahmetli bir iş olduğunu bilmenizde fayda vardır. Bu eşsiz tatlının yapım sürecinden bahsetmek gerekirse pestil hamuru ve çikolata yoğruluyor. Daha sonra dış tarafı antep fıstığı ile kaplanıyor. Pestil kıyma makinesinde kıyılıyor ve çikolata ile harmanlanıyor. Sonuç olarak ortaya benzersiz tadı ile Antep Fıstıklı Atom çıkıyor. Sitemiz aracılığı ile günlük taze ve doğal bir şekilde üretilen antep fıstıklı atom tatlısını sipariş verebilirsiniz. 

 

Antep Fıstıklı Atom Nasıl Saklanmalıdır?

Antep Fıstıklı Atom nasıl saklanmalıdır sorusunun cevabını almak için doğru adreste olduğunuzu söyleyebiliriz. Antep Fıstıklı Atom çok yüksek enerji kaynağı olarak karşımıza çıkıyor. En doğru saklama yöntemi ile bu eşsiz tatlının tazeliğini koruyabilirsiniz. En doğru saklama yöntemi üstü kapalı bir şekilde serin ve kuru bir ortamda saklamaktır. Güneşli, sıcak ve nemli ortamlardan uzak tutulmalıdır. Tabii ki buzdolabına koymanızı da önermiyoruz. Buzdolabı içerisinde bayatlama ve sertleşme gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz. 

İnstagram Sayfamızı Takip ederek her gün yeni gelişmelerden haberdar olabilirsiniz
 
Benzer Ürünler