Alıç Marmeladı
Alıç Marmeladı

Alıç Marmeladı

0,00
İndirim Oranı : %9 İndirim
Fiyat : ₺55,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺50,00(KDV Dahil)
Yerli Üretim Yerel Lezzet Mevsim Meyvesi Pancar Şekeri

Alıç Marmeladı

Alıç Marmeladı

Eskilerin kıymeti bilinmeyen ve üvey evlat muamelesi gören değerlerinden biri alıç meyvesi ve marmeladı... Anadolu'nun bir çok yerinde farklı isimlerle fakat genelde az bilinen, sağlıklı beslenmenin ve organik gıdaların revaç bulduğu günümüzde ise kaybettiği tahtına yeniden kurulmaya hazırlanan, uzun zaman sonra iade-i itibarı yapılan ve keşfedilen lezzetlerden sadece biri olarak Türk mutfağındaki lezzet yolculuğuna aralıksız devam ediyor. Uzun süreli bilimsel araştırmalar sonucunda, kalp dostu gıdaların başında geldiği belirlenen alıç marmeladı, gerek ritim düzenleyici ve dengeleyici olarak ve gerekse diğer belli başlı regülatif özelliğiyle öne çıkmakta..

 

Alıç Marmeladı Faydaları

Alıç meyvesi ve marmeladı insan sağlığına faydası ile dikkat çekiyor. Birçok yararı olan bu marmeladın başlıca faydalarından bahsetmek gerekirse; kalp krizi riskini azaltan alıç marmeladı aynı zamanda tansiyonu düşürmektedir. Sindirim sistemini düzenleyen Alıç Marmeladı, ishal ve kabızlık gibi durumlara da iyi gelmektedir. Ek olarak çarpıntı konusunda da etkilidir. 

 

Alıç Marmeladı Nasıl Saklanır

Alıç Marmeladını uzun süreli tüketmek istiyorsanız doğru şekilde saklamanız gerekir. Doğru şekilde sakladığınız sürece herhangi bir sıkıntı yaşamayacağınızı düşünüyoruz. En doğru saklama yöntemi cam kavanoz içinde ağzı sıkı bir şekilde saklamaktır. Hazırladığınız alıç marmelatını ağzını sıkı bir şekilde kapattıktan sonra buzdolabı içerisinde saklayabilirsiniz. 


İnstagram Sayfamızı Takip ederek her gün yeni gelişmelerden haberdar olabilirsiniz
Benzer Ürünler